GALERIE: Hráči Overwatch mají fakt divné sexuální choutky! Překvapí vás, na kterých postavách si ujíždějí

Tušili jste, jak populární je tahle střílečka mezi fandy internetového porna?
Když nechcete svou oblíbenou hru opustit ani v rámci sexuálních fantazií...
Když nechcete svou oblíbenou hru opustit ani v rámci sexuálních fantazií...

reklama

Tak jako vždycky, i letos připravil Pornhub přehled nejhledanější výrazů za uplynulý rok. Overwatch v něm obsadil jedenácté místo! A třeba v Brazílii je to dokonce nejhledanější výraz vůbec.

V Pornhubu se ale zajímali i o popularitu jednotlivých postav. Co zjistili? První desítka se jeví poměrně neškodně a pravděpodobně v ničem nepřekvapí. Obsadily jí ty největší více či méně oděné kočky. Vedou Tracer, D.Va a Mercy.

První mužská postava se objevuje až na desátém místě. Překvapivější věci se ale začínají dít, když začnete zkoumat druhou polovinu žebříčku. Odhadli byste, že víc než 17 000 lidí fantazíruje o Athéně, nehratelné AI postavě?

To ale není zdaleka to nejpodivnější. Kdo by čekal, že další tisíce hráčů tajně sní o hrátkách s  vypaseným Roadhogem, opičákem Winstonem nebo obrněným Reinhardtem?

Že je to pro vás pořád málo? Tak pozor. Skoro dvě stovky lidí by si do postele nejradši vzaly Bastiona. Otázka zní, jak by to vlastně mělo probíhat. To už ale radši necháme na vaší fantazii.

Podívejte se na některé populární postavy v galerii:

Jak tenhle fenomén působí na vás? Měly by pornoservery zavést speciální kategorii pro Overwatch? A která postava by byla na prvním místě u vás?

eSuba.eu

reklama

reklama