Tohle speciální křeslo je splněným snem všech hráčů. Co všechno umí?

Budete si v něm připadat jako herní král, ale taky si za něj královsky zaplatíte.
Predator Thronos
Predator Thronos
Acer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Takové herní křeslo jste ještě neviděli. Jmenuje se Predator Thronos a v základní verzi se bude v Česku prodávat za zhruba čtvrt milionu korun. Co za tu cenu dostanete?

Základem je křeslo plné elektromotorů. Ty se postarají o celkové polohování včetně možnosti nastavit podnožku nebo se položit prakticky až na záda, ale taky o vibrace a zpětnou vazbu na základě dění ve hře. Budete si zkrátka připadat jako v kokpitu včetně patřičného tělesného zážitku.

Predator Thronos
Autor: Acer Predator Thronos

Na speciálním rameni se nachází taky stoleček s myší a klávesnicí a hlavně trojice vyladěných g-synch herních monitorů s obnovovací frekvencí 144Hz, které vás obklopí obrazem. Samozřejmostí je taky dodávané prémiová sada sluchátek. Reproduktory či prostorový zvuk v křesle nenajdete, zřejmě aby si vaši pařanskou extázi nemuseli užívat taky sousedi.

Predator Thronos
Autor: Acer Predator Thronos

Dostanete však taky další světelné efekty synchronizované se hrou. Můžete si nastavit jejich vlastnosti i intenzitu a taky vlastnosti dalšího podsvícení, které dotváří prémiové vzhled celého zařízení. To je z velké části vyrobené z průmyslových materiálů, jimž vládne kov.

Vše stojí kolem konfigurovatelného herního počítače z řady Predator Orion vybaveného nejlepšími Nvidia grafikami z řady RTX.

Vrazili byste do takového herního set-upu cenu nového auta? 

Reklama
Reklama