Tohle speciální křeslo je splněným snem všech hráčů. Co všechno umí?

Budete si v něm připadat jako herní král, ale taky si za něj královsky zaplatíte.
Predator Thronos
Predator Thronos
Acer

reklama

Takové herní křeslo jste ještě neviděli. Jmenuje se Predator Thronos a v základní verzi se bude v Česku prodávat za zhruba čtvrt milionu korun. Co za tu cenu dostanete?

Základem je křeslo plné elektromotorů. Ty se postarají o celkové polohování včetně možnosti nastavit podnožku nebo se položit prakticky až na záda, ale taky o vibrace a zpětnou vazbu na základě dění ve hře. Budete si zkrátka připadat jako v kokpitu včetně patřičného tělesného zážitku.

Predator Thronos
Autor: Acer Predator Thronos

Na speciálním rameni se nachází taky stoleček s myší a klávesnicí a hlavně trojice vyladěných g-synch herních monitorů s obnovovací frekvencí 144Hz, které vás obklopí obrazem. Samozřejmostí je taky dodávané prémiová sada sluchátek. Reproduktory či prostorový zvuk v křesle nenajdete, zřejmě aby si vaši pařanskou extázi nemuseli užívat taky sousedi.

Predator Thronos
Autor: Acer Predator Thronos

Dostanete však taky další světelné efekty synchronizované se hrou. Můžete si nastavit jejich vlastnosti i intenzitu a taky vlastnosti dalšího podsvícení, které dotváří prémiové vzhled celého zařízení. To je z velké části vyrobené z průmyslových materiálů, jimž vládne kov.

Vše stojí kolem konfigurovatelného herního počítače z řady Predator Orion vybaveného nejlepšími Nvidia grafikami z řady RTX.

Vrazili byste do takového herního set-upu cenu nového auta? 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!