Ghost of Tsushima: Nových 18 minut ze hry vám připomene samurajský Assassin's Creed

Velké japonské dobrodružství představuje zblízka systém navigace, souboje i plížení.
Nové gameplay video z Ghost of Tsushima
Nové gameplay video z Ghost of Tsushima
Sucker Punch Productions

reklama

Samurajské dobrodružství Ghost of Tsushima vychází už 17. července exkluzivně pro PlayStation 4. Vývojáři ze Sucker Punch Productions tak přinášejí nové výživné osmáctiminutové gameplay video, v němž detailněji představují jednotlivé složky jejich hry.

Jako první nabízejí velkolepý pohled na krajinu ostrova Cušima, který se nachází v průlivu mezi Japonskem a Korejským poloostrovem a byl v dějinách taky svědkem velké námořní bitvy mezi Ruskem a Japonskem v roce 1905 – známé jednoduše jako bitva u Cušimy.

Ghost of Tsushima
Autor: Sucker Punch Productions Ghost of Tsushima

Video je rozděleno do třech částí – první představuje způsob objevování herní mapy, druhý souboje, třetí možnosti plížení a kradmého zabíjení mongolských nájezdníků. Poslední část pak ukazuje možnosti kustomizace hlavního hrdiny Jina a taky celkového zážitku, včetně možnosti přepnout dabing kompletně do japonštiny nebo celou hru do černobílého zrnitého vizuálu připomínajícího filmové klasiky od Akira Kurosawy.

Musíme přiznat, že nám gameplay aktuálně nejvíce připomíná sérii Assassin's Creed, ostatně její fanoušci dlouho volali po zasazení do samurajského Japonska. Pocit z lehkého grafického downgradu vyváží opravdu poctivě působící souboje nebo nádherná hudba. O tom, jak tvůrci kouzlí s částicovými efekty a podzimními barvami už se toho napsalo hodně a stále to platí...

Těšíte se?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama