Je rozhodnuto: God of War je jedna z nejlepších her roku!

Kratův návrat totálně nadchnul první vlnu hráčů.
God of War
God of War
Sony Interactive Entertainment

Nejlepší díl God of War, jedna z nejlepších her na PlayStation 4 a horký kandidát na nejlepší hru roku 2018. Zhruba takhle znějí první recenze God of War, (polo)rebootu slavné herní série od studia Santa Monica. Slavný bijec Kratos se v něm vrací na scénu jako otec malého Atrea, s nímž vyráží na nebezpečné severské dobrodružství. A jestli chcete věřit prvním šťastlivcům, všichni PSkáři by měli začít houfně předobjednávat.

Na serveru Metacritic, který kompiluje recenze, zatím přistálo 76 textů. Všechny jsou přitom pozitivní a průměrné hodnocení se vyšplhalo na 94/100, což je prostě neskutečná palba. Všichni jsou nadšení z příběhu, z grafiky i ze samotného gameplaye. God of War tak prý servíruje dokonalost ve všech směrech a špatná zpráva je pouze jedna – že do vydání zbývá ještě 8 dní!

Pokud jste četli našich 6 důvodů, proč bude God of War nejlepší hra letošního jara, možná nejste zas tak překvapení. Nás ale i přesto těší, že hra snad ještě předčila očekávání (94/100 je fakt hodně…) a že nás očividně čeká velká událost, která se bude rozebírat ještě pěkných pár měsíců.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama