Je rozhodnuto: God of War je jedna z nejlepších her roku!

Kratův návrat totálně nadchnul první vlnu hráčů.
God of War
God of War
Sony Interactive Entertainment
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nejlepší díl God of War, jedna z nejlepších her na PlayStation 4 a horký kandidát na nejlepší hru roku 2018. Zhruba takhle znějí první recenze God of War, (polo)rebootu slavné herní série od studia Santa Monica. Slavný bijec Kratos se v něm vrací na scénu jako otec malého Atrea, s nímž vyráží na nebezpečné severské dobrodružství. A jestli chcete věřit prvním šťastlivcům, všichni PSkáři by měli začít houfně předobjednávat.

Na serveru Metacritic, který kompiluje recenze, zatím přistálo 76 textů. Všechny jsou přitom pozitivní a průměrné hodnocení se vyšplhalo na 94/100, což je prostě neskutečná palba. Všichni jsou nadšení z příběhu, z grafiky i ze samotného gameplaye. God of War tak prý servíruje dokonalost ve všech směrech a špatná zpráva je pouze jedna – že do vydání zbývá ještě 8 dní!

Pokud jste četli našich 6 důvodů, proč bude God of War nejlepší hra letošního jara, možná nejste zas tak překvapení. Nás ale i přesto těší, že hra snad ještě předčila očekávání (94/100 je fakt hodně…) a že nás očividně čeká velká událost, která se bude rozebírat ještě pěkných pár měsíců.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama