Nejočekávanější hra současnosti konečně dostala datum vydání – a parádní nový trailer k tomu

Kdy vyjde God of War Ragnarök, pokračování famózního polorebootu slavné herní série? Pánové ze Sony po dlouhém čekání vyložili karty na stůl.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

God of War Ragnarök
Santa Monica Studio

reklama

Nová velkolepá upoutávka s názvem "Otec a syn" oznamuje, že God of War Ragnarök vyjde už 9. listopadu 2022 na konzolích PlayStation 5 a PlayStation 4. Předobjednávky se spustí 15. července a budou zahrnovat i dvojici sběratelských speciálních edic. Hra bude lokalizovaná formou českých titulků.

Novinka naváže na předchozí severský příběh ničitele bohů Krata, v němž k sobě přibral syna Atrea. Tentokrát však nenavštívíme šest, ale rovnou všech devět světů, včetně Vanaheimu, Svartalfheimu a Asgardu. Jak je vidět už v traileru, Atreus povyrostl a zdrsněl, což jistě přijde dvojici vhod, protože bude čelit hněvu naštvaných bohů z minulého dílu. Freya i Thor jistě budou chtít vyrovnat účty.

God of War Ragnarök
Autor: Santa Monica Studio God of War Ragnarök

„Když ztrácíš síly, když strach a pochyby představují příliš těžké břemeno, tak pamatuj: Nejsi sám,“ říkají společně oba hlavní hrdinové, ale hráči už tuší, že jejich vztah bude podroben nejedné těžké zkoušce.

Oficiální PlayStation Blog odhalil obsah všech edicí hry, z nichž nejzajímavější jistě budou Collector's Edition a Jötnar Edition, které obsahují třeba i 40 cm repliku Thorova kladiva Mjölnir. To ve speciálním videu rozbalil herec Ryan Hurst, představitel herního Thora.

Těšíte se?

Zdroj: IGN

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!