Remake herní klasiky Gothic boduje úžasným trailerem. Poznáte v něm místo z legendární mise?

Návrat herního fenoménu by nakonec mohl dopadnout velice dobře.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Gothic Remake
THQ Nordic

reklama

Uběhlo už 21 let od vydání kultovního akčního RPG Gothic a zhruba dva roky od oznámení jeho novodobého remaku, který si však tehdy za svou první ukázku vysloužil dost kritiky. Fanouškům vadila mimo jiné změna stylu směrem k pestrobarevnosti. Neodpovídala originálu, který má ponurost už ve svém názvu.

Nový trailer, který vznikl kompletně v herním enginu, by jim však měl udělat radost. Sledujeme v něm kompletní průlet Starým dolem až k bráně na jeho dnu, kde dojde na setkání se děsivými důlními červy. Atmosféra by se dala krájet, odpovídá vzpomínkám na původní hru, jen je vše živější a detailnější včetně nového dabingu, ikonická hudba však zůstává.

Gothic Remake
Autor: THQ Nordic Gothic Remake

Stejně tak zůstává mnoho otázek, třeba co se týče modernizovaného soubojového systému, který vypadal značně podezřele a tentokrát se mu tvůrci raději vyhnuli, stejně jako odkrytí všech podstatných postav v čele s ústředním bezejmenným hrdinou, Diegem, Miltenem, Lesterem nebo Xardasem. 

Hra stále nemá ani přibližné datum vydání, vyjít má na PC a současné generaci konzolí PlayStation a Xbox. Pokud chcete být v obraze, můžete ji sledovat na Steamu, kde už má vlastní profil.

Co říkáte na nový trailer? Líbí?

Kontakt: Gamerant

reklama

reklama