GTA 6: Tohle je pravý důvod, proč se ho jen tak nedočkáme

Šestý díl videoherního megahitu rozhodně nemá důvod spěchat.
GTA VI - fanart
GTA VI - fanart
PlayStation Lifestyle

reklama

Pátý díl videoherní série GTA už je osm let starý, ale zůstává stále jednou z nejpopulárnějších a nejhranějších her. Důkazem je obří úspěch nového updatu s názvem Los Santos Tuners, který je zaměřený na vylepšování aut a závodění. Jeho spuštění totiž přitáhlo nejvíce hráčů v historii GTA Online.

„Obrovský dík naší úžasné GTA Online komunitě – jsme nesmírně poctěni tím, že se s uvedením Los Santos Tuners ke GTA Online přihlásilo víc hráčů než u jakéhokoli updatu předtím! Jako poděkování přidáváme na účet každého hráče 250 tisíc GTA$. Uvidíme se v ulicích Los Santos!“ stojí v tweetu od Rockstar Games.

Popularitu pátého GTA a hlavně jeho neustále rozšiřované on-line verze jistě neutlumí ani letošní podzim – 11. listopadu totiž vychází next-gen update pro PS5 a Xbox Series X/S, který hru nejen vylepší po grafické stránce, ale má přinést i nový obsah a rozšíření.

Jelikož hra stále královsky vydělává a jistě ještě vydělá, nemají v Rockstar Games mnoho důvodů spěchat s oznámením GTA VI. Nejnovější informace hovoří o plánu hru vydat až na konci roku 2024 nebo začátku 2025. Stále platí, že by hra měla vycházet z konceptu retro dílu GTA Vice City, ale bude se odehrávat na ploše několika dekád, kdy se bude měnit město i jeho atmosféra.

Jste spokojeni s nabídkou GTA Online, nebo už spíš vyhlížíte nový díl?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!