Harry Potter bude mít skvělou mobilní hru ve stylu Pokémon GO. Jenže má to jeden háček

Dokonce si zamáváme kouzelnou hůlkou!
Harry Potter: Wizards Unite
Harry Potter: Wizards Unite
Warner Bros. / Niantic

reklama

Zaujal vás nedávno trailer na novou mobilní hru Harry Potter: Wizards Unite? Pak zbystřete, na povrch totiž vypluly nové detaily. Půjde o hru ve stylu Pokémon GO, kde budete lovit různá fantastická zvířata a potkávat slavné postavy. Nutností bude zkrátka vyrazit ven. Dalším zajímavým prvkem bude magie a kouzelnické souboje. Zní to všechno skvěle...

... až na to, že má být hra exkluzivní pouze pro vybrané telefony Samsung. Speciálního bonusu se pak dočkají majitelé Samsungu Galaxy Note 9 a jeho nástupce Note 10 – budou totiž používat pero S Pen jako kouzelnou hůlku.

Jelikož hru vyvíjí renomované studio Niantic, které stojí za Pokémon GO, a její rozpočet má být minimálně 40 milionů dolarů, nezdá se pravděpodobné, že by byla opravdu zamýšlená pouze na telefony Samsungu. Pravděpodobnější je tak jistá časová exluzivita nebo bonusový obsah, který dostanou pouze majitelé Samsungů. Ostatně S Pen coby kouzelná hůlka je právě jednou z nich.

Harry Potter: Wizards Unite
Autor: Niantic / Warner Bros. / koláž Harry Potter: Wizards Unite

Detailů se dočkáme příští rok na veletrzích CES a MWC. Hra by měla být jedním z taháků představení nového Samsungu Galaxy S10.

Těšíte se na nového Harryho Pottera?

reklama

reklama