Nového Predátora si můžete o víkendu zahrát zdarma

Lovec z vesmíru v nové multiplayerové verzi přistane poprvé na našich počítačích a konzolích.
Predator: Hunting Grounds
Predator: Hunting Grounds
Sony Interactive Ent.

reklama

Predátor patří mezi nezpochybnitelné akční klasiky ve své filmové i videoherní podobě. Teď se vrací jako asymetrický multiplayerový nářez Predator: Hunting Grounds, v němž se postaví skupina vojáků vždy jednomu lovci z vesmíru. Tento víkend od 27. do 29. března bude k dispozici bezplatná zkušební verze.

Z dostupných ukázek lze jednoduše vypozorovat princip hry – úkolem Predátora bude ulovit všechny, zatímco vojákům půjde hlavně o to dostat se k helikoptéře neboli jak řekl v legendární hlášce Arnie: "Get to the chopper!" Obě role mají svůj vlastní set zbraní, schopností a taktik k přežití.

Zkušební mapa Overgrowht v klasickém prostředí jihoamerické džungle bude k dispozici od pátku 27. března od 17 hodin na obě platformy, na které hra vychází – tedy pro PS4 a PC. Počítačoví hráči si ji vyzkoušejí na Epic Game Store, pro který je hra exkluzivní. Pro hraní na PlayStation je nutné mít předplatné PlayStation Plus umožňující hrát online.

Plná hra vychází pro obě zmíněné platformy 24. dubna.

Vyzkoušíte?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!