Hitman 2 nabízí v prvním traileru zcela nový způsob hraní

Holohlavý zabiják je zpět, aby dokončil svou práci...
Hitman 2 (2018)
Hitman 2 (2018)
IO Interactive

reklama

Agent 47 se vrátí už v listopadu a začne přesně tam, kde v předchozí sezoně skončil. Hitman 2 však nebude vycházet postupně epizodicky, ale všechny mise vyjdou hezky najednou. Přesto však vývojáři z IO Interactive slibují spoustu nového obsahu po vydání, včetně různých výzev a speciálních módů, jak si hráči oblíbili.

První trailer ukazuje, že hra posune sandboxový způsob hraní zase o něco dál – zabijáckou misi, které se odehrává na závodním okruhu v Miami, totiž můžete vyřešit mnoha mnoha různými způsoby a je jenom na vás, jaké si vyberete, jak je zkombinujete a nakolik budete muset improvizovat. Můžeme se prý těšit na větší a živější mapy a nové schopnosti, které si kultovní agent osvojí.

Součástí hry bude taky nový samostatný mód Sniper Assassin, který vychází z populární mobilní hry Hitman Sniper. Cíle tak budete moci likvidovat v online kooperaci. Při odstřelování tak bude důležitá koordinace i rozvaha, kdy je nejlepší moment zmáčknout spoušť.

První mapou tohoto módu je rozsáhlý horský zámek v Rakousku, který si můžou už teď zahrát všichni, kdo si hru předobjednají. Ostatní si počkají až na konec podzimu. A že to bude dlouhé čekání, což?

reklama

reklama