Sims 4 vyslyšeli přání fanoušků, konečně se můžete stát internetovou celebritou. Jak to vypadá?

Všichni můžeme být slavní – když si vybereme tu správnou videohru!
The Sims 4 vás udělá virtuálními hvězdami sociálních sítí
The Sims 4 vás udělá virtuálními hvězdami sociálních sítí
Maxis

reklama

V populární hře The Sims 4 si můžete plnit své sny o životě, kterého nikdy nedosáhnete, protože pořád sedíte u počítače a hrajete hry... Haha! Možnosti se neustále rozšiřují s datadisky, ke kterým teď přibude nový, po kterém fanoušci už delší čas volají. Jmenuje se Get Famous a jak už název napovídá, udělá vaše virtuální JÁ slavným.

Nepůjde však o obyčejnou kariéru ve filmu nebo v hudebním průmyslu. Půjde spíše o módu a životní styl, kterým budete okouzlovat svoje online publikum. Zkrátka z vás hra udělá hvězdu internetu a sociálních sítí.

The Sims 4 nabídnou nově kariéru influencera
Autor: Maxis The Sims 4 nabídnou nově kariéru influencera

Ve hře budete používat Simstagram, jehož podobu s jednou reálnou sociální sítí asi nemusíme představovat. Budete se moci vybavit taky "streamovací stanicí", abyste mohi vysílat a doufat ve virální slávu. "Budete moci vyprávět své vlastní příběhy uvnitř The Sims a snažit se jimi oslovit ostatní," vysvětlitl Grant Rodiek z vývojářského týmu hry.

Youtuberská generace tak dostane možnost, jak streamovat hraní hry ve hře. No není to geniální? Přídavek Get Famous vyjde v listopadu a pro majitele hry bude zdarma.

The Sims 4 - Get Famous
Autor: Maxis The Sims 4 - Get Famous

Tak co, rozjedete simáckou kariéru influencera?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!