Nová upíří hra nás vezme do temných uliček Prahy

Oblíbený žánr battle royale nasaje čerstvou krev.
Nová upírská hra z uliček Prahy
Nová upírská hra z uliček Prahy
Sharkmob / koláž

reklama

Blíží se nová battle royale hra zasazená do populárního světa Vampire: The Masquerade. Kromě zajímavé upírské tématiky však nabídne taky parádní kulisu – ulice a střechy stověžaté Prahy. Ukazuje to i první teaser, kde lze spatřit českou vlajku, typické obchůdky nebo na moment Karlův most.

Hra sice zatím nemá jméno, ale nejde o žádný podřadný projekt. Pracuje na něm švédské studio Sharkmob, které je složeno z vývojářů, co dříve pracovali na hrách jako The Division a Hitman pod hlavičkou týmů Massive Entertainment a IO Interactive.

Tvůrci slibují, že budeme moci hrát mnoha styly a jako upíři budeme používat kromě zbraní i nadpřirozené schopnosti a síly – a to při hraní sólo i v partě. Bližší informace se dozvíme už brzy, vydání je plánováno na konec roku 2021.

Studio má nemalé ambice, protože kromě pražské upířiny pracuje ještě na dalších dvou AAA hrách poháněných technologií Unreal Engine. Obě mají být on-line akcemi.

Taky svět Vampire: The Masquerade čeká hojné období. Nejvíce se mluví o akčním RPG Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, ale na cestě je taky akční kousek Werewolf: The Apocalypse – Earthblood od Cyanide, VR horor Wraith: The Oblivion nebo detektivně laděné dobrodružství Vampire: The Masquerade – Swansong.

Co říkáte na první upoutávku?

reklama

reklama