Hry na novém Xboxu mají fenomenální grafiku! Podívejte se na první fotky z hraní!

Xbox Scorpio
Xbox Scorpio
Microsoft

reklama

Pokud přemýšlíte nad tím, zda investovat do nákupu herní konzole a stále nevíte, jestli aktuální PlayStation 4 Pro nebo očekávaný Xbox Scorpio, pak by vám mohly pomoci nové informace a obrázky ze druhé ze zmiňovaných herních krabiček.

Jako první k nim přišli redaktoři webového portálu Windows Central, kterým výkon konzole Xbox Scorpio prezentovali sami lidé z herní divize. Potvrdili přitom, že nárůst výkonu pocítí i ti hráči, kteří dosud nemají 4K monitor/televizi a chtějí hrát i nadále „pouze“ ve FullHD rozlišení.

Na obrázcích je patrný nejen rozdíl v ostrosti obrazu, ale také v míře detailů, které jsou právě oním bonusem i v případě, nebudete-li hrát ve 4K. Navíc je nutné vzít v potaz, že v pohybu vypadá vše ještě o chlup lépe a působí uhlazenějším dojmem, nežli zastavená a notně přiblížená scéna. V případě komerčních titulů jako je Forza Motorsport a další, o nichž se v souvislosti s Xbox Scropio hovoří, pak bude možné využít přebytek i výkonu i jiným – často chytřejším – způsobem, k dosažení dobého dojmu.

Xbox Scorpio by měl být uveden koncem tohoto roku, své velké prezentace se dočká v červnu na veletrhu E3.

reklama

reklama