KFC vstupuje do světa videoher tímhle pikantním trailerem. Na co se můžeme těšit?

Připravte se na pořádnou nálož, protože do světa videoher vstupuje Colonel Sanders z Kentucky.
KFC se pouští do světa videoher!
KFC se pouští do světa videoher!
KFC / koláž

reklama

Kromě smažení kuřat a dalších rychlých pochutin zakládá KFC vlastní herní divizi. Jmenuje se KFC Gaming a představuje ji bizarní video. V něm bělovlasý Colonel Sanders vstoupí do světa populárních videoher – objeví se v ringu WWE 2K18, ovládne bojiště ve Fortnite nebo rozcupuje protivníka v mlátičce stylu Street Fighter. Co to všechno znamená?

Žádné oficiální vyjádření od fastfoodového řetězce zatím není na světě. Na sociálních sítích celou akci uvedli heslem: "Player One vstoupil do hry. KFC a gaming, ideální spojení. Ochutnejte, co přichází. Bude to něco VELKÉHO!"

Nejvíc se spekuluje o založení vlastní e-sportovní divize, v které by KFC sponzorovalo ty největší týmy. Mohlo by jít taky o výhodná balení velkých rodinných menu s vybranými herními hity. Nebo se snad Colonel skutečně objeví jako hratelná postava v populárních hrách? 

Jako nejšílenější se jeví vznik KFC herního studia s vývojem vlastních titulů. Mohlo by jít třeba o hopsačku, kde budete sbírat kuřecí křídla nebo VR hru, kde budete v kuchyni přebíhat mezi fritézou a odbavovacím stolem a uspokojovat stále větší vlny hladovců.

Co myslíte, že nás od KFC čeká?

reklama

reklama