V Kingdom Come: Deliverance půjde hrát i za ženskou postavu. Dostane vlastní příběhovou linii

Je libo ženská perspektiva v herní pecce Kingdom Come?
O čem bude první DLC pro hru Kingdom Come: Deliverance
O čem bude první DLC pro hru Kingdom Come: Deliverance
Warhorse Studios

reklama

Jak jistě víte, z českého RPG od Daniela Vávry a studia Warhorse Kingdom Come: Deliverance je momentálně obří hit, celosvětově se již prodalo téměř milion kusů, zahraniční kritiky jsou vesměs pozitivní a hráčské reakce na tom jsou podobně. No a tak přichází na řadu otázka: „Co bude dál?“

nedávném rozhovoru se tvůrce hry rozpovídal o tom, že vývojáři již pracují na DLC, které by mělo do hry přidat příběhovou linii z pohledu ženy. Hráči si tak budou moci vyzkoušet, jaký byl středověk z perspektivy něžného pohlaví – a jistě to bude moc příjemný pohled. Momentálně není jasné, kdy DLC dorazí. Ani zdali bude placené, nebo ho všichni dostanou zadarmo.

Kingdom Come: Deliverance
Autor: Warhorse Kingdom Come: Deliverance

Mezitím již tvůrci horlivě pracují na dalších opravách, které by měly do hry přidat pomocí větších patchů. Vyřešit by se měla obtížnost vylamování zámků, ukládání a pár dalších bugů, se kterými se hráči ze začátku hry setkávají. Posledním slibem pak je modovací nástroj pro PC verze, na který kvůli enginu zatím nebyl čas.

Zároveň s tím je tu i poslední video update, ve kterém tvůrci ještě doplňují několik informací k již vydané hře. Tady ho máte.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama