V Kingdom Come můžete nově vykoupit svoje hříchy. Jaké další novinky dorazily?

Navíc se těšte na první ochutnávku z blížícího se datadisku.
Kingdom Come: Deliverance
Kingdom Come: Deliverance
Warhorse

reklama

Český herní hit Kingdom Come: Deliverance se dočkal velkého updatu na verzi 1.5, a to na všech platformách. Opravuje spoustu chyb a přináší některé zajímavé novinky. Tou nejvýznamnější je možnost kupovat si odpustky – církev za ně vyčistí vaše hříchy, zlepší vám reputaci a zbaví vás taky škraloupů u strážců zákona. Samozřejmě záleží na tom, jak velký může váš "boží úplatek" být.

Další znatelnou novinkou je vylepšení oblečení u žen –- lépe se vrství a taky má svoji hmotnost a fyzikální vlastnosti, což ocení všichni, kdo rádi očumují sázavské selky. Pokud jste při hraní poztráceli úkolové nebo jiné důležité předměty, aktivuje se vám speciální úkol, který vás dovede k truhle, kde je najdete. Kéž by něco takového šlo aktivovat i v realitě, co?

Lodivod celé hry Dan Vávra pak ve videu shrnuje všechno podstatné, co se kolem hry od jejího vydání událo. Pochvaluje si zpětnou vazbu od hráčů i kritiků, omlouvá se za některá prodlení a naznačuje, co dalšího nás čeká.

Jako první si zahrajeme DLC s názvem From the Ashes, které se v plné parádě představí na E3. Jak už víme z dřívějška, dostaneme v něm možnost znovu vystavět, co bylo nájezdníky zničeno. Kdo doufal, že to bude Skalice nebo Rovná, tak nemířil přesně. Krátký záběr v čase 8:30 totiž ukazuje, že půjde o Přibyslavice.

Kdo se těší?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama