Kingdom Come zdarma: Českou herní pecku si teď může pořídit každý

Nejvyšší čas zamířit do českého středověku.
Kingdom Come: Deliverance
Kingdom Come: Deliverance
Warhorse Studios

reklama

Českou herní pecku z produkce Warhorse Studios jistě nemusíme představovat, protože si získala pozornost po celém světě. Kingdom Come: Deliverance je teď týden k dispozici zcela zdarma v rámci pravidelné nabídky Epic Games Store. Stačí být přihlášen na svůj účet, v obchodě ji aktivovat do 20. února a zůstane vám v knihovně napořád.

Kdykoli si ji tak můžete stáhnout, spustit a projít si příběhem kováře Jindřicha, který v českém Posázaví na počátku 15. století přežije nájezd armády žoldáků. Ta naprosto změní jeho život a vrhne ho na cestu pomsty. 

Hra byla vyzdvihována coby neobvykle detailní "simulátor středověku" s propracovanými souboji i dospělým příběhem. Kritiku naopak sklidila za nedodělky a množství technických chyb, které však mezitím vývojáři z velké části vyřešili. Přesto hra zůstává dost náročná na výkon počítače, tak to mějte na paměti. 

Zdarma je k dispozici standardní verze hry bez DLC, ale lze dokoupit i Royal Bundle či jednotlivé balíčky – a to za poloviční cenu. Kingdom Come: Deliverance je v rámci oslav výročí vydání k dispozici ve slevě i na Steamu a GOGu.

Co vy na to?

reklama

reklama