Kompletní předělávka GTA připomene první díl! Je to nejlepší modifikace, jaká kdy vznikla?

Zpět za Micro Machines a Mashed!
GTA Tiny Racers
GTA Tiny Racers
Rockstar

reklama

Už mnohokrát jsme v herní historii narazili na kompletní předělávky daných her do úplně jiného stylu, ba co víc – úplně jiného žánru. V případě GTA V, resp. GTA Online, to sice není tak drastické, ale nutno přiznat, že některé modifikace překračují zdánlivé možnosti původní hry a představují další a další způsoby, jak s touhle už vcelku letitou záležitostí krátit čas. A nejinak tomu bude i v případě Tiny Racers!

Pokud jste hráli první či druhý díl série GTA, případně s láskou vzpomínáte na hry typu Micro Machines, pak se vám bude modifikace Tiny Racers líbit už ve svém úvodním videu. Ano, jde o top-down předělávku závodů tak, jak je znáte z jejich standardní podoby, se zachování grafiky i efektů původní hry.

Navíc ovšem přibývají power-upy a všechny ty vtipné momenty, které vznikaly u zmiňovaných Micro Machines nebo třeba legendě mezi arkádovými závody – Mashed. Modifikace je oficiálně posvěcená Rockstarem a vyjde zdarma 25. dubna na všechny tři cílové platformy. Na tomto místě pak věnujme tichou vzpomínku X360 a PS3 verzím, které už nejsou do oněch cílových platforem zahrnuty…

reklama

reklama