Kvůli chybě v baseballové hře vznikly tyhle hrůzostrašné obličeje! Jak se je podařilo opravit?

Je tohle ještě videohra, nebo záběry z filmu s námětem od H. P. Lovecrafta?
MLB The Show 17
MLB The Show 17
twitter

reklama

Videohry se jejich tvůrcům čas od času rozpadnou přímo pod rukama. Ne snad, že by designéři či grafici nebyli kompetentními osobami na svých místech, ale v tak složitém procesu, díky kterému drží videohra u sebe, může zkrátka nastat něco neočekávaného. Stejně jako v případě chystané hry MLB The Show 2017, která simuluje baseball a málem vypadala jako z hororu.

Fotkou, kterou vidíte výše, se pochlubil novinář Steve Noah na svém Twitteru a uvedl, že šlo o chybu v jedné z vývojářských verzí, která už byla odstraněna. Údajně bylo zapotřebí kompletně upravit modely jednotlivých sportovců a odstranitr problémy s mapováním vlasů a vousů. Je to možná trochu škoda, protože baseballisté vypadají jako monstra z pitoreskních hororů a člověk hned na první pohled netuší, s čím má vlastně tu čest.

Na každý pád se tahle chyba do finální verze nedostane a MLB 17 se díky tomu nezařadí po bok rozbitých her, které v podobném stádiu putovaly mezi hráče. Za všechny vzpomeňme třeba Assassin’s Creed, Fallout nebo Total War: Rome II. Tam všude obličeje nepřipomínaly ty lidské a není překvapivé, že si komunita hráčů udělala z těchto i celé řady dalších her dobrý den.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!