The Last of Us 2 bude daleko větší než první díl. V čem se to projeví?

Čeká nás opravdu velkolepé dobrodružství.
The Last of Us Part 2
The Last of Us Part 2
Naughty Dog

reklama

Fanoušci Last of Us se dočkali v uplynulém týdnu pořádné porce nových informací, záběrů z hraní a hlavně oficiálního data vydání 21. února 2020. Díky spoluscenáristce hry Halley Gross se teď navíc dozvídáme i další důležitou věc – jak bude hra vlastně dlouhá. A je to zpráva velice pozitivní.

Autorka totiž uvedla, že druhý díl bude zhruba o polovinu delší než jeho předchůdce. Jelikož na zdolání příběhu The Last Of Us potřebovali hráči zhruba 16 hodin, vychází jeho nástupce v hrubém přepočtu na 24 hodin, což je velice pěkná porce intenzivního ponoru do postapokalyptické reality. Jenže její potenciál je ještě větší.

Kreativní ředitel hry Neil Druckmann totiž zdůraznil, že přestože nepůjde o hru s otevřeným světem, bude nabízet daleko více rozlehlých oblastí k objevování, obzvláště na území Seattlu, kde se bude velká část hry odehrávat.

Podobně jako v případě Uncharted 4 tak podstatně naroste herní doba pro všechny sběratele předmětů a trofejí, kteří si rádi odskočí od hlavní dějové linky... a to klidně i o dalších deset hodin.

Co říkáte na oznámený rozsah The Last Of Us Part 2?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama