Mafia 2 se vrací v nové podobě. Půjde o definitivní edici

Možná si ji stihneme zahrát ještě v karanténě.
Mafia 2
Mafia 2
2K Czech

reklama

AKTUALIZACE: 13. května 2020 bylo oznámeno vydání celé Mafia: Trilogy. Tady máte první trailer a fotky.

---

Nejslavnější hra českého původu se brzy vrátí pod názvem Mafia II: Definitive Edition. Hra v této podobě byla předána korejské ratingové agentuře pro zatím neupřesněné platformy, ale její brzké oznámení a vydání se dá považovat za hotovou věc.

Žádné podrobnější informace momentálně nejsou známé, ale už z názvu se dá odvodit, že půjde o druhý díl s veškerým dodatečným obsahem, tedy včetně tří přídavků a jistě i dalších bonusů. Jistě hra projde taky nějakým remasterem, který vylepší grafickou kvalitu pro současnou generaci konzolí. Právě na PlayStation 4, Xbox One nebo Nintendo Switch hra ještě nevyšla.

Jistě se dá očekávat, že definitivní edice vyjde ještě před desetiletým výročím originálu, které připadá na 24. srpna. Vydavatel Take 2 si ohlasem hry bude chtít jistě ověřit, zda má značka stále věrnou fanouškovskou základnu po slabším třetím dílu. 

Podle zákulisních informací už se totiž chystá čtvrtý díl, který by se měl odehrávat ve videoherní obdobě Las Vegas pro PC i novou generaci konzolí.

Dáte si opáčko druhé vylepšené Mafie?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!