Mafia 3 ještě ani nevyšla a vývojáři už straší obsahem navíc! Za co si připlatíte?

Je tohle jen snaha vývojářů otestovat, co hráči všechno vydrží?
Mafia 3
Mafia 3
Hangar 13 / Take-Two

reklama

Žijeme zřejmě ve zvláštní době nedočkavých vývojářů – jak jinak si totiž vysvětlit, že takřka všichni producenti her dělají hodně pro to, aby řekli hráčům, že nestíhají naplnit svou hru obsahem, takže ho zpřístupní později a ještě za peníze? Stejně tak jako v případě Mafie 3, jejíž vývojáři zveřejnili, co všechno nás po vydání čeká a kolik si za to zaplatíme.

Tahle malá provokace začíná samozřejmě informací o tom, co dostaneme zdarma – půjde o očekávané věci jako nové songy v rádiích, nové oblečení hlavního hrdiny, ale také možnost upravovat si jednotlivá vozidla. Zejména absence poslední věci v základní hře zamrzí.

Dále pak logicky pokračuje výčet placených DLC, která si budete moci kupovat samostatně, anebo v rámci tzv. Season passu, kvůli kterému naroste cena hry o 20 dolarů. Vždy půjde o novou část příběhu, kterou se vývojáři z nějakého důvodu rozhodli vyhodit z hlavní dějové linky a vydělat na ní pár dolarů navíc.

V první si došlápnete na šerfia, který tak trochu zneužívá své pravomoci kvůli potírání lidských práv, ve druhé zlikvidujete kult násilníků a v té třetí se podíváte do Vietnamu. Mnoho boje nás v džungli ale nečeká, protože Lincoln bude údajně s agentem CIA řešit nějaký „problém“ mezi vojáky…

Mafia 3 vyjde v základní verzi už 7. října, neplacená DLC budou k dispozici do jednoho měsíce; placená ještě nemají datum vydání.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!