Remake Mafie: Český herec vyzradil první informace o novém dabingu

První neoficiální informace o novém dabingu se objevily na Instagramu.
Na dabingu remasterované Mafie se má podílet Libor Hruška
Na dabingu remasterované Mafie se má podílet Libor Hruška
2K / Divadlo na Jezerce / koláž

reklama

Na světě je první informace o dabingu nové Mafie. Zveřejnil ji na svém Instagramu český herec a dabér Michal Holán. V krátkém videu uvede svého kolegu Libora Hrušku s tím, že právě on bude součástí dabingového týmu, který se údajně vrhne do nahrávacího studia už příští týden.

Těžko předpokládat, že by si danou informaci herci jen tak vymysleli a byli v případě jejího vyvrácení za blbce, přesto se nemůžeme dočkat oficiálního oznámení od českého vydavatele Cenega Czech, které snad prozradí kompletní složení hlavních rolí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Michal Holan (@michal.holanos),

Libor Hruška je často obsazovaný divadelní i televizní herec, ale exceluje zejména v dabingu, kde dodává hlas hereckým hvězdám jako Mark Wahlberg, Kurt Russell nebo Aaron Eckhart. Za dabing Jamieho Foxxe ve filmu Ray dostal prestižní Cenu Františka Filipovského. Kultovní je třeba jeho dabing Samuela L. Jacksona v Pulp Fiction. Dabing taky režíruje, třeba německý kriminální seriál Kobra 11.

Mafia pro něho nebude novinkou. V originálním dabingu prvního dílu byl hlasem Billyho a několika menších rolí, ve druhém namluvil Eddieho Scarpu.

Co říkáte na první střípek z dabingu remasterované Mafie?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!