Remake Mafie dostává nová vylepšení. Půjde hrát i v černobílém módu Noir

Remake Mafie dostává update, který přidává nová vizuální nastavení.
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
2K / Hangar 13

reklama

Vývojáři Mafia: Definitive Edition vydali update 1.03. Ten myslí na přípomínky fanoušků, kterým vadilo, že je ve hře příliš vizuálních prvků a nápověd. Přidali taky možnost retro černobílého filtru a rozšířili režim Volná jízda.

U všech stupňů obtížnosti si nově můžete nastavit, zda chcete vidět ukazatele aktuálního cíle mise, tedy nenáviděné výrazné čtverečky. Můžete si taky vypnout ukazování nepřátel na minimapě, ale minimapu i zcela vypnout stejně jako virtuální ukazatele zatáček při řízení vozidel.

Pro úplné minimalisty, kteří rádi pořizují snímky obrazovky při hraní, lze pak vypnout i poslední zbývající prvky HUD – tedy tachometr a texty týkající se cílů mise. Zbude tak pouze ukazatel vybraných zbraní a zbývajících nábojů při přestřelkách.

Přidán byl taky režim Noir, který celou hru přepne do černobíla, aby připomínala filmové klasiky před nástupem barevného filmu. Je nutno připomenout, že na rozdíl třeba od hry Ghost of Tsushima neupravuje tento filtr dynamicky kontrast ani nedodává obrazu filmové zrno.

Kromě opravy některých bugů byl taky rozšířen režim Volná jízda v závislosti na tom, které vozidlo zrovna používáte. „Jejich odhalení ale už necháme na vás a pouze vám popřejeme příjemné cestování po ulicích města Lost Heaven,“ uvádějí vývojáři v oficiální novince týkající se updatu.

Využijete nové možnosti nastavení, nebo si zopakujete Mafii ješte černobíle?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!