Remake Mafie vs. český originál: Nové video nabízí detailní srovnání

Nikdo nemůže namítat, že se nic moc nezměnilo.
Mafia -originál vs remake
Mafia -originál vs remake
Illusion Softworks / Hangar 13 / koláž

reklama

První očekávaný trailer na remake videoherní klasiky Mafia je na světě a fanoušci po celém světě mohli hned začít srovnávat, v čem se bude nová verze lišit od originálu. Velice důkladným způsobem se do toho vrhnul francouzský fanoušek Maxime Chao, který ke každé scéně v traileru našel její předobraz a obě pak umístil vedle sebe.

Generační posun bude obrovský, což je vidět zejména v ulicích města Lost Heaven, které v nové verzi překypuje životem. Jak je vidět ze záběrů na most či nadzemku, dočkáme se taky celkově většího měřítka, takže rozměry mapy jistě narostou podle dnešních standardů.

Nezůstaneme však ochuzeni o podobu známých lokací, i když vzhled hlavních postav se někdy dost výrazně posunul - vývojáří z Hangar 13 si zkrátka řekli, že převádět původní obličeje přizpůsobené starému enginu do toho nového s výrazně pokročilejší mimikou, nedává smysl.

Typicky filmová atmosféra i záběrování inspirované klasickými gangsterkami však podle všeho zůstane i v pověstných misích atentátu v Pepeho restauraci, přestřelce v kostele či na závodním okruhu.

Co na srovnání říkáte?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!