Mafia už brzy zblízka představí svůj nový remake. První bude trailer, pak gameplay

Mezi českými fanoušky se hned po svém představení zařadila mezi nejočekávanější hry roku.
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
2K / Hangar 13

reklama

Znovuvydání celé herní trilogie Mafia bude korunováno 28. srpna kompletním remakem prvního dílu. Právě ten vyvolává aktuálně nejvíce otázek, jelikož má dle vývojářů z Hangar 13 přidat nové herní prvky - jako třeba motorky - ale i rozšířit příběh a celkový zážitek.

Kdy tedy ze hry uvidíme více než menší galerii opravdu lákavých propagačních snímků? Plnokrevný trailer, který jistě poodhalí novou podobu hrdinů i města, bude představen 6. června v rámci akce PC Gaming Show. Bude se jednat o online přehlídku velkých herních novinek pod hlavičkou magazínu PC Gamer.

Mafia: Definitive Edition
Autor: 2K / Hangar 13 Mafia: Definitive Edition

Obdobná akce, tentokrát zaštíněná herním mediálním gigantem IGN, pak ukáže kompletní gameplay video, které by mělo do hloubky odkrýt vše podstatné, co nová verze klasiky nabídne. Akce se jmenuje Summer of Gaming 2020 a jde o jakousi online náhradu za zrušený veletrh E3.

Nová Mafia na programu akce Summer of Gaming 2020
Autor: IGN Nová Mafia na programu akce Summer of Gaming 2020

Předělaná Mafie je na jejím programu 15. června s popiskou "exclusive next-gen deep dive", což evidentně znamená, že hra je zároveň zamýšlena i na chystané konzole. Uvidíme, jakou formou a zda všichni, kdo si pořídí konzolovou verzi hry už na konci srpna, dostanou next-gen vylepšení zdarma poté, co budou chtít hru spustit na PS5 nebo Xbox Series X.

Těšíte se na představení předělávky Mafie a věříte, že dokáže vylepšit originál?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!