Mortal Kombat 11 vítá další filmové legendy, které doplní Ramba či Terminátora

Dorazí i nezapomenutelný Christopher Lambert.
Nový filmový balíček pro Mortal Kombat 11
Nový filmový balíček pro Mortal Kombat 11
Warner Bros. Interactive Entertainment

reklama

Mortal Kombat 11 přitápí pod kotlem a neustále přidává nové hratelné postavy včetně licencovaných filmových hvězd, jakými jsou Joker, Spawn, RoboCop nebo Terminátor a Rambo. Jelikož jim dává skutečný hlas a podobu, přizval si ke spolupráci i herecké hvězdy jako Arnold Schwarzenegger nebo Sylvester Stallone.

Nejčerstvější novinkou je pak balíček s názvem Klassic MK Movie Skin Pack. Bojovníci Sonya Blade, Johnny Cage a Raiden díky němu získají podobu z kultovního béčkového filmového zpracování Mortal Kombatu z roku 1995 od režiséra Paula W. S. Andersona.

Tvůrci se opět chlubí, že všechny tři postavy ztvárnili jejich původní herci, takže Brudgette Wilson-Sampras jako Sonya, Linden Ashby jako Johnny Cage a zejména pak Christopher Lambert jako Raiden. Ten si mimořádnou popularitu získal taky rolí v akční fantasy Highlander (1986) a jejích pokračováních.

Internet už se plní nadšenými ohlasy fanoušků, kteří tím dostávají vysněné propojení filmové i videoherní podoby. Dodejme, že balíček už je k přikoupení za 6 dolarů. Pokud ještě Mortal Kombat 11 nevlastníte, pak doporučujeme rovnou jeho verzi Ultimate, kde dostanete většinu přidaného obsahu a nových filmových bojovníků.

Líbí?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!