Závodní klasika Need for Speed Hot Pursuit se dočká remasteru. Vyjde už v listopadu

Kromě lepší grafiky se dočkáme taky cross-platform multiplayeru.
Need for Speed Hot Pursuit Remastered
Need for Speed Hot Pursuit Remastered
Electronic Arts

reklama

Vyšel v roce 2010 a jedná se o jeden z nejoblíbenějších dílů závodní série Need for Speed. Řeč je o Hot Pursuit, který už 6. listopadu vyjde v remasterované verzi pro PC, PS4 a Xbox One se všemi dostupnými DLC a podporou společného hraní napříč platformami. Bude mezi ně patřit i Nintendo Switch – na to hra vyjde později 13. listopadu.

Základem hry jsou napínavé honičky s policií, přičemž hráč může zaujmout i pozici strážců zákona. Skvělým způsobem hra nabízí taky možnost poměřit si svůj čas s přáteli prostřednictvým systému Autolog, jak ukazuje i nabušený první trailer.

Nová verze kromě obecně vylepšené grafiky a několika nových funkcí nabídne taky rozlišení až 4K při 60fps na PC. Na PS4 Pro a Xboxu One X půjde vybírat mezi módy 4K/30fps a 1080p/60fps, základní konzole poběží na 1080/30fps. Switch poběží v doku na 1080p/30fps a 720p/30fps v handheldovém režimu. Hra bude v multiplayeru vždy seskupovat hráče se stejným fps, aby neměli výhodu ti s plynulejší hratelností. Proto bude na PC 60fps zastropovaných.

Hru s oficiálním názvem Need for Speed Hot Pursuit Remastered dostala od EA na starost studia Criterion a Stellar Entertainment, která pracovala i na Burnout Paradise Remastered z roku 2018. PC hráči ji budou moci online získat na Steamu a Originu.

Líbí? Nebo byste radši chtěli remaster jiného Need for Speed? Kterého?

reklama

reklama