Nejlepší Assassin´s Creed je konečně zdarma. Navíc vám zůstane napořád

Legendární renesanční dobrodružství míří přímo za hráči do karantény.
Assassin's Creed II
Assassin's Creed II
Ubisoft

Obecně bývá považovaný ze nejlepší díl série a teď je pro PC k dispozici zcela zdarma. Ano, řeč je o Assassin’s Creed II, kterou nabízí Ubisoft na své platformě uPlay k trvalému přidání do knihovny, kde vám pak zůstane natrvalo. Akce trvá do pátku 17. dubna.

"Odehrajte svou roli, hrajte doma," zní výzva Ubisoftu, kterou vydavatel naznačuje, že se jedná o speciální dárek do koronavirové karantény. Dosud šlo druhý díl hrát zdarma pouze po omezenou dobu, teď poprvé zůstane bez dalších poplatků v knihovně.

Druhý díl Assassin’s Creed z roku 2009 bývá považovaný za ústřední díl série, co se týče příběhu i hratelnosti. Jeho hlavním hrdinou je asasín Ezio Auditore da Firenze a odehrává se převážně ve Florencii a v Benátkách na vrcholu renesance. Z reálných historických postav se objeví třeba Leonardo da Vinci, Niccolò Machiavelli, Caterina Sforza nebo papež Alexandr VI.

Kromě nejvíce ikonického dílu lze aktuálně na uPlay získat s výraznou slevou i ty následující, včetně aktuálního Odyssey či egyptského Origins. Možná se tak blíží představení očekávaného Assassin’s Creed z doby vikingské.

Necháte se (opět) zlákat do renesanční Itálie?

reklama