Nejočekávanější česká hra Kingdom Come nemá úplně dobrou zprávu pro konzolisty

Jestli hledáte současnou grafickou špičku na konzolích, pak hledejte jinde.
Kingdom Come: Deliverance
Kingdom Come: Deliverance

Už dlouho se nečekalo ve světě na žádnou českou hru tolik jako na Kingdom Come: Deliverance. A jelikož vychází už 13. února, vychází najevo konečné podrobnosti – ta aktuální se týká technických parametrů na konzolích.

Během optimalizace totiž vývojáři zjistili, že hra nezvládá běžet ve FullHD rozlišení, a proto se hráči na PlayStationu 4 a Xboxu One musí spokojit s rozlišením 900p bez podpory HDR, které CryEngine 3.8.6, na němž hra běží, nepodporuje.

Maximální kvalitu si tak vychutnáte buďto na patřičně vybaveném PC nebo nejnovějším Xboxu One X – na něm se sice nevyšplhá rozlišení na 4K, ale "pouze na 1440p, ale zase nabídne lepší stíny, světelné efekty a větši vykreslovací vzdálenosti. Pokud vlastníte vylepšené PlayStation 4 Pro, dočkáte se FullHD.

Nižší rozlišení nemusí být problém, protože pro hráčský zážitek je důležité, aby si hra stabilně držela minimálně 30 fps. Tak doufejme, že se jí to povede i při náročnějších scénách, jakými budou tolikrát slibované souboje mnoha vojáků.

Těšíte se na Kingdom Come a věříte, že se podaří českému Warhorse Studios vstoupit do povědomí podobným způsobem, jako se to povedlo prvnímu dílu hry Mafia?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama