Nejsprostší videohra je ve vážných problémech! Jak dlouho budeme čekat na druhý South Park?

Očekáváná videohra z prostředí nejsprostšího seriálu nemá pevné datum vydání a nově byla znovu odložena.
South Park: Fractured But Whole
South Park: Fractured But Whole
Ubisoft

reklama

Hra South Park: The Stick of Truth zaznamenala v roce 2014 obrovský úspěch. Málokdo čekal, že pokus vývojářů z Obsidianu, oživit tohle ikonické městečko a jeho hrdiny, bude někoho zajímat, ale opak byl pravdou. I proto všichni s napětím čekají na vydání pokračování s podtitulem Fractured But Whole, které bylo oznámeno loni na veletrhu E3 a mělo vyjít už koncem loňského roku.

Pravda je ale taková, že vývoj hry neustále sužují vleklé problémy a v těchto dnech došlo již na druhé odložení. Ani Ubisoft, který hru vydává, ani vývojáři však neuvedli nic konkrétního a odklad v podstatě nekomentovali. Jediná známá informace mluví o „příštím fiskálním roce“, což je v podstatě celý dlouhý rok letošního dubna do dubna roku 2018.

Jediný důvod, který Ubisoft podal coby vysvětlení, je nutnost vývojářů vše pečlivě dokončit a dostát tak obrovskému očekávání, které hru doprovází od jejího odhalení. Pokud ale všechno nakonec klapne, čeká nás bezesporu další povedený kus, ve kterém si užijete scénáře tvůrců seriálu a perfektní grafiky, která je od své předlohy k nerozeznání. Tak snad nebudeme muset čekat příliš dlouho a hra stihne vyjít do léta…

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!