Největší herní veletrh se konečně otevře veřejnosti! Kolik zaplatíte za vstupenku na legendární E3?

Veletrh E3 bude i pro veřejnost
Veletrh E3 bude i pro veřejnost
E3 Expo

reklama

Letos v červnu se v Los Angeles opět uskuteční největší herní veletrh Electronic Entertainment Expo, který ale všichni hráči znají pod označením E3. Vždy byl synonymem pro nejčerstvější herní novinky a nečekaná odhalení, u kterých však mohli být zpravidla pouze novináři a lidé z herní branže. I přes to, že se na veletrh každý rok mohli dostat i zástupci z řad fanoušků, letos bude jejich vstup oficiálně posvěcen.

Prodej vstupenek začne 13. února, do oběhu jich ale organizátoři pošlou pouze 15 000 a předpokládá se, že o ně bude obrovský zájem. Prvních 100 totiž bude jen za 150 dolarů, zbývající vstupenky už budou o 100 dolaru dražší. Fanoušci nicméně dostanou přístup do výstavních hal a budou moci vyčkávat ve veřejných frontách na ukázky jednotlivých her.

Stále ovšem platí, že do styku s vývojáři prakticky nepřijdou – schůzky jsou i nadále sjednávány pouze pro vybrané novináře, takže určitý punc exkluzivity si veletrh stále zachová. Jestli je vpuštění fanoušků do výstavních hal dobrým rozhodnutím, se ukáže až po veletrhu, máme však obavy, že se z jinak vcelku poklidného veletrhu stane hektická záležitost, která do budoucna podnítí mnohé změny.

reklama

reklama