Nintendo představilo novou konzoli! Vezmete si ji všude s sebou a nebude vás otravovat zbytečným 3D efektem!

Nečekané oznámení téhle hračky potěší každou hračičku.
Nintendo 2DS XL
Nintendo 2DS XL
Nintendo

reklama

Pokud nemáte dostatek herních krabiček a neustále se poohlížíte po něčem novém, pak vás muselo potěšit Nintendo. Bez předchozích náznaků totiž představilo nový handheld, který svým označením ctí používaný systém. Při vyslovení Nintendo 2DS XL tak znalým hráčům musí naskočit – odlehčená verze slavného 3DS v prémiové velikosti. A přesně takové 2DS XL opravdu je.

Konzolka neztrácí nic na výkonu oproti nejvyšší řadě – 3DS XL – ale neotravuje hráče spíše nevyužívaným 3D efektem a přináší další vylepšení. V první řadě je tenčí a lehčí, je samozřejmě levnější – v USA se bude prodávat za cenu odpovídající 150 dolarům a hlavně, skvěle vypadá. Oproti „zarážce pod dveře“, kterou připomínalo základní Nintendo 2DS, je XL verze výklopná, ale víko zdobí textura a barevné okraje, které působí… No, zkrátka hezky.

Nintendo 2DS XL se začne prodávat na konci července tohoto roku ve Spojených státech, ale ani Evropa nepřijde zkrátka. I přes to, že ještě nebylo oznámeno oficiální evropské datum, dočkáme se konzolky údajně také v červenci.

reklama

reklama