Máte speciální klávesnici? Remake Mafie vám ji rozbliká při honičce s policií

Když ti policie začne řádit přímo pod rukama.
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
2K / Hangar 13

reklama

Vydání kompletní předělávky videoherní klasiky Mafia už se blíží. Ještě předtím, než se 25. září dostane k hráčům na PC, PS4 a Xboxu One, prozradili vývojáři pár technických podrobností, mezi kterými je i nenápadná vychytávka pro hráče na počítačích.

Kdo hraje na speciální herní klávesnici s vícebarevným RGB podsvícením, začne mu blikat modročerveně, kdykoli ho začne pronásledovat policie – jako to dělají policejní majáky.

Nejedná se o úplnou novinku, protože tato vychytávka byla už součástí Mafie 3. Bohužel v ní nešla tato funkce nastavit či vypnout přímo v herním menu, tak doufejme, že tentokrát to bude možné.

Vývojáři taky prozradili minimální i optimální požadavky hry na PC.  Ty minimální zahrnují procesor alespoň Intel i5-2500K / AMD FX-8120, minimálně 6 GB RAM a grafickou kartu Radeon R9 280X / GeForce GTX 770 se 2 GB videopaměti. Optimální konfigurace je potom CPU Intel i7-3770 / AMD FX-8350, 16 GB RAM, grafika Radeon RX 5700 / GeForce GTX 1080 se 4 GB videopaměti. Hra vyžaduje k instalaci 50 GB volného místa.

Hezký detail, co?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!