Nové Call of Duty půjde hrát 5 dní ZADARMO! Kde ho stáhnete a kdy akce začíná?

Změní negativní přijetí hry možnost vyzkoušet si ji zdarma?
Call of Duty
Call of Duty
Activision

reklama

Nechcete utrácet peníze za další Call of Duty, ale přeci jen byste si rádi vyzkoušeli, jestli to třeba letos náhodou nedopadlo dobře? Vývojáři z Infinity Ward, resp. distributoři z Activisionu pro vás mají předčasný vánoční dárek!

V rámci speciální promo akce totiž slíbili, že zpřístupní velkou část posledního dílu s podtitulem Infinite Warfare zcela zdarma každému, kdo si bude chtít zahrát, a to je nabídka, která se jen tak neodmítá. Vše začne už 15. prosince a skončí o pět dní později, tedy v úterý, 20. 12.

Obsahem trialu, který bude možné hrát na PC, Xbox One i PS4, budou dvě mise z příběhového režimu, kompletně odemknutý multiplayer až do vaší 15. úrovně a také oblíbený zombie mód, tentokrát do úrovně 3.

Jediné, co musíte pro hraní udělat, je zaregistrovat se na stránkách Call of Duty a počkat na pokyn, že můžete začít stahovat vybranou verzi. Jediné, na co vás musíme upozornit, je nutnost mít na konzolích zaplacené členství v PlayStation Plus (pro hraní multiplayeru na PS4), resp. Xbox Live (pro hraní kompletního trialu na Xbox One). Uložená pozice a veškerý progres z vašeho hraní pak bude možné po případné koupi plné verze hry pohodlně přenést a pokračovat tam, kde jste v rámci trialu skončili.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!