České ceny nového GTA jsou konečně venku. Na jedné z konzolí je znatelně levnější

Máme oficiální české ceny vylepšené verze herního megahitu i upřesnění situace ohledně upgradu.
GTA Online
GTA Online
Rockstar Games

reklama

Jak se očekávalo, tak se taky stalo. Vylepšená verze hry GTA V a její multiplayerové varianty GTA Online pro konzole nové generace bude mít více cenových variant. Ušetří majitelé PlayStationu 5.

Na PS5, který je oficiálním partnerem hry, vyjde příběhová část GTA V na 262 korun, ale po skončení zaváděcí ceny stoupne pořizovací částka na 1 049 korun. GTA Online bude po dobu prvních tří měsíců ke stažení zdarma a kdo si hru v PS Storu aktivuje, tomu zůstane zdarma napořád.

Hráči na konkurenčním Xboxu Series X/S si budou muset připlatit. Příběhová část je vyjde na 524 korun a po skončení zaváděcí akce stoupne na 1 049 korun. GTA Online zdarma mít nebudou, zaplatí za něj zpočátku 264 korun, později pak 529 korun.

Žádný upgrade, pouze nákup nové verze

Pro majitele starších verzí hry není k dispozici žadný upgrade.Pokud chtějí hrát novou vylepšenou verzi, musí si ji zkrátka koupit stejně jako úplně noví zákazníci. O tom, jak přenést svůj postup z předchozí verze hry, jsme psali ZDE.

Hra i její on-line podoba vycházejí společně 15. března a už jsou k předobjednání na PlayStation Store i Microsoft Store.

Půjdete do vylepšeného GTA V, nebo už počkáte na GTA VI?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!