Nové rozšíření do Hearthstone přidává dinosaury! Jak moc to tuhle populární hru změní?

Journey To Un'Goro není jen standardním rozšířením hry o nové kartičky!
Hearthstone
Hearthstone
Activision/Blizzard

reklama

Jedna z nejpopulárnějších karetních her dneška – Hearthstone – se dočkala prvního rozšíření letošního roku. Nese název Journey To Un’Goro a přidává 135 nových karet, mezi kterými nechybějí dinosauři. Není to však pouze sada nových kartiček, která mění hru – v Hearthstone nyní budete moci využít nových mechanismů a efektivněji vyzrát na své soupeře.

Jedním z nejvýraznějších vylepšení je nový mechanismus Adapt, díky kterému budete moci své jednotky vylepšovat. K tomu vám bude sloužit desítka upgradů a nutnost vybrat pouze jednu ze tří nabízených variant. Dalším vylepšením jsou pak Questy – tedy speciální výzvy, po jejichž splnění dostanete odměnu v podobě legendárních karet.

Rozdíl mezi Questy a jim podobným Secretům je v tom, že váš protivník vždy uvidí, o jaký quest se momentálně snažíte, takže se bude moci snažit překazit vaše plány a zničit celou taktickou přípravu. Co se konkrétních úkolů týče, budou spočívat převážně v zahrání určitého počtu daných karet a jako odměna může přijít například Amara – bojovnice 8/8 za 5 bodíků many, která vám automaticky stanoví počet životů na 40.

Zároveň je nutné upozornit na to, že příchodem Journey To Un’Goro vypadávají z kompetitivních zápasů karty vydané v roce 2015, což dělá tři datadisky a přibližně 400 karet. Nová meta tedy bude hodně zajímavá, snad ji dinosauři utáhnou!

reklama

reklama