Nový patch Cyberpunku 2077 má spravit rozbité chování policie

Očekávaný patch 1.2 opraví v Cyberpunku 2077 řadu větších i menších problémů.
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
CD Projekt RED

reklama

Vývojáři z CD Projekt RED uvolnili první informace o chystaném opravném patchi s číslem 1.2, který by měl napravit mnoho přetrvávajících problémů ve hře Cyberpunk 2077. Největší změnou bude vylepšení jízdního modelu vozidel a taky úprava chování policie.

Policejní jednotky už by se neměly instantně zjevovat před hráčem, kdykoli udělá drobný přestupek, a celkově by měly být jednotky NCPD méně útočné a agresivní. Při menším prohřešku dorazí policejní dron, až při opakovaném porušování zákona pak samotní policisté. Ukazuje to i následujícící krátké video od vývojářů:

Kritizováno bylo taky řízení vozidel, které zejména na konzolích limitovaly propady frameratu, protože ovlivňovaly citlivost volantu. Nově by se měl volant chovat konzistentně při hodnotách od 20 až do 65 a více snímků za vteřinu. V menu hry taky půjde ručně nastavit citlivost řízení. Nešikovní řidiči získají možnost okamžitě vyprostit vozidlo ze zaseknutí.

Problémy způsobovalo i nešikovně nastavené schéma ovládání, které vedlo k náhodnému uskakování hráčů a mnoha bizarním kolizím ve hře. Nově půjde uskakování přemapovat.

Vývojáři slibují daleko více změn, které budou již brzy zveřejněny v oficiálním seznamu. Patch stále nemá datum vydání, ale prozatím se nemění slib, že by měl vyjít do konce března. Původně se ho hráči měli dočkat koncem února, ale byl odložen, jelikož se firma potýkala s následky ransomware útoku na svou interní síť.

Věříte, že druhý velký patch opraví většinu problémů v Cyberpunku 2077?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama