Nový PlayStation je tady! Kdy se začne prodávat a kolik bude stát?

PlayStation 4 Slim
PlayStation 4 Slim
ThisGenGaming

reklama

To, o čem se spekulovalo už nějakou dobu, je konečně tady! PlayStation 4 se v září dočká své nové verze, zatím se ale nejedná o odhalení očekávaného PS4 Neo – tedy hardwarově vylepšené revize, která by měla přinést i rapidní nárůst výkonu. 14. září by se totiž měla začít prodávat PS4 Slim za dosud neznámou cenu!

Informaci zatím nikdo ze Sony nepotvrdil, před několika hodinami se ale na internet z různých zdrojů dostaly fotky nové konzole a člověk, který ji pustil do aukce za 349 dolarů, hovoří o dalších detailech. V první řadě ale jde o samotnou konzoli, která – zdá se – bude mít pouze 500GB disk a v porovnání s aktuální verzi PS4 radikálně zmenšené míry. Mechanika je stále přítomná – štěrbina bude na boku – konzole však nemá výstup na digitální zvuk.

Je tak klidně možné, že v návaznosti na nedávné uvedení Xbox One S – tedy zmenšené konzole Xbox One – vyrukuje Sony pouze s menší PS4 a onu hardwarově vylepšenou nechá až na příští rok, na kdy i Microsoft plánuje uvedení dosud spíše tajemného Projectu Scorpio!

reklama

reklama