Nový trailer nejočekávanější Star Wars hry: Cal Kestis se vrací v pokračování Fallen Order

Pokračování jedné z nejpovedenějších her ze světa Star Wars se představuje ve velkolepé ukázce.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Star Wars Jedi: Survivor
Electronic Arts

reklama

Star Wars Jedi: Survivor, tak se jmenuje pokračování pecky Fallen Order, ve které jsme se poprvé ujali Cala Kestise, mladého rytíře řádu Jedi unikajícího před silami Impéria v době po vydání Rozkazu 66. Dvojka se odehrává pět let po událostech první hry a hlavní hrdina v ní je schopnější a zkušenější.

Jelikož trailer ukazuje solidní porci hratelnosti, můžeme vidět nejen jeho nové schopnosti v boji, ale třeba i jízdu na zvířatech nebo spolupráci s parťáky. Samozřejmě nechybí ani věrný souputník, droid BD-1. Těšit se můžeme na košatější příběh, více planet a ještě protřelejší následovníky temné strany Síly.

Star Wars Jedi: Survivor
Autor: Electronic Arts Star Wars Jedi: Survivor

Hru opět dostali na starost osvědčení borci z Respawn Entertainment (taky Titanfall, Apex Legends) a vyjde už 17. března 2023 pro PC, Playstation 5 a Xbox Series X/S.  

Zdroj: IGN

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!