Nový update přidá do GTA noční kluby. Co všechno s nimi půjde dělat?

Proč chodit ven? Nejlepší noční život už brzy nabídne GTA: Online.
Klubový život míří do GTA Online
Klubový život míří do GTA Online
Rockstar Games / iStock

reklama

Ve světě GTA: Online se konečně rozjede pořádná párty, a to už v úterý 24. července, kdy dorazí aktualizace s názvem After Hours. Hlavním úkolem v ní bude vybudovat vlastní úspěšný noční klub, v kterém samozřejmě nebudete vydělávat pouze na vstupném a prodeji drinků.

Hlavním lákadlem traileru je návrat Gay Tonyho - výstředního gaye, kterého jsme poznali jako vládce nočního života už v GTA IV v datadisku The Ballad of Gay Tony. Ten bude provázet hrou a radit vám, jak udělat z vašeho podniku největší lákadlo v San Andreas. Pobaví taky přítomnost herních verzí slavných DJů jakými jsou Dixon, Tale of Us, Black Madonna nebo Solomun, včetně jeho typických pohybů.

Budování vlastního klubu bude fungovat podobně jako ostatní byznysy ve hře - sami si ho budete upravovat, řešit design, personál i propagaci. A začnete sledovat, jak si váš klub vede v žebříčku. Vrcholem budou samozřejmě párty a klubové noci, kam si postupně budete moci dovolit pozvat ty nejlepší DJs. A klub samozřejmě propojíte i s vašimi dalšími ne úplně legálními podniky...

Los Santos zažije tohle léto pořádnou jízdu. Budete u toho?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!