Spousta lidí si objednala špatný Xbox. Místo nové konzole jim přijde 7 let stará

Až dorazí některých zákazníkům domů nový Xbox, čeká je rychlé vystřízlivění.
Někteří zákazníci si špatně předobjednali novou konzoli Xbox
Někteří zákazníci si špatně předobjednali novou konzoli Xbox
Microsoft / koláž

reklama

Microsoft spustil předobjednávky dvojice svých nových konzolí – vlajkového modelu Series X a pak taky levnější varianty Series S. V mnoha zemích už je první várka vyprodaná, ale brzy by měla dorazit další, aby byla uspokojena veškerá poptávka. Jenže ohromný nárůst zájmu zaznamenal taky Xbox One X. Asi už tušíte proč...

Jména aktuální a chystané konzole jsou totiž velice podobná, ostatně ve videích se často přeřeknou i herní novináři či youtubeři. Kvůli tomu Amazon momentálně hlásí nárůst prodejů Xboxu One X o závratných 747 procent. Je evidentní, že půjde o chybné objednávky zájemců o novinku Series X.

Nemyslíš, zaplatíš – řeknete si možná. A je to jistě pravda, protože stačí při zadání objednávky zkontrolovat náhledový obrázek, cenu či dostupnost. Na druhou stranu je nutné připomenout, že když zadáte do vyhledávání Xbox Series X, hned na druhém místě vyjede právě Xbox One X.

Závratný nárůst prodejů taky někteří přičítají automatickým nákupčím botům, které zneužívají překupníci, aby při startu prodejů objednali co největší množství žádaného zboží. Bohužel automatům zřejmě špatně zadali produkový kód a přesnou specifikaci výrobku.

To bude mrzeníčko, co?

reklama

reklama