OFICIÁLNĚ: Call of Duty se vrací do druhé světové! Už známe první detaily!

Sen většiny hráčů stříleček se právě splnil!
Call of Duty: World War II
Call of Duty: World War II
Activision

reklama

Pokud jste v případě spekulací kolem nového dílu Call of Duty nebyli za škarohlídy a věřili jste, že se hra může vrátit ke svým kořenům – tedy do druhé světové války – pak jste pro jednou udělali dobře. Vývojáři ze Sledghammer Games totiž spustili oficiální web a odhalili název – jmenuje se zcela prostě: World War II.

U příležitosti odhalení názvu byl do světa vypuštěn i první obrázek a došlo také na spuštění oficiální webové stránky, na které už tiká důležitý odpočet. V tuto chvíli ukazuje bezmála pět dní a cílí na sedmou hodinu večerní ve středu 26. dubna.

Právě v tento den se dočkáme celosvětového odhalení prostřednictvím živého streamu, takže je možné, že vedle očekávaného traileru uvidíme také první záběry z vlastního hraní. Jak už bylo řečeno, čeká nás druhá světová válka, v níž zřejmě nebudou vývojáři nijak experimentovat. Ústřední postavou je americký voják, takže nás s největší pravděpodobností čekají nejznámější bitvy a závěr války – tedy od vylodění v Normandii přes kampaň v Holandsku, Belgii a nakonec i v srdci Německa. Natěšení? My velmi!

reklama

reklama