PewDiePie se pustil do vývoje her! Zadarmo vás naučí, jak se stát slavným youtuberem

Tuber Simulator
Tuber Simulator
PewDiePie

reklama

Právě dnes vychází další hra od youtubera Felixe Kjelberga, kterého zná celý svět pod přezdívkou PewDiePie. Jedná se o mobilní hru Tuber Simulator, ve kterém se stanete… No, zkrátka YouTuberem.

Pewds propůjčil hře svůj osobitý humor, nadaboval všechny hlášky a vypustí vás zprostředkovaně do světa, který žije každý den. Ačkoliv se nejedná o nic originálního – simulátorů youtubera tu už je mnoho – jde o překvapivě propracovanou hru, která má potenciál zaujmout.

Postupně si můžete vybavovat vlastní studio, sbírat nejrůznější bonusy a samozřejmě také točit vlastní videa. Ať už na základě trendů, nebo vašeho vlastního zájmu, můžete vydávat jedno video za druhým a sledovat, jak vám přibývají odběratelé a samozřejmě zhlédnutí.

Hra je k dispozic zdarma pro Android a iOS s tím, že uplatňuje mikrtoransakce skutečnými penězi – zejména pro zrychlení tvorby videí, či přijímání zásilek apod.

Bez zajímavosti pak není ani to, že se PewDiePie dal dohromady s tvůrci hry Goat Simulator, kteoru před několika lety poměrně horlivě propagoval na svém kanálu. Spolupráce by měla přinést další hry, které by měly být humorné, ale nikoliv dětinsky, jak by mohli fanoušci slavného youtubera očekávat. Uvidíme, jak jim to společně půjde.

reklama

reklama