Kdy vyjdou největší chystané hry pro PlayStation 5? Na dvojku Horizonu si počkáme minimálně do léta

Pro majitele nové konzole bude příští rok skutečně mimořádný.
Vydání největších oznámených her pro PlayStation 5
Vydání největších oznámených her pro PlayStation 5
Sony Interactive Entertainment

reklama

Sony vydala trailer lákající na nejbližší exkluzivní hry pro PlayStation 5. Nechybí mezi nimi Horizon Forbidden West, Ratchet & Clank: Rift Apart nebo Gran Turismo 7. U všech navíc odhalila orientační datum vydání, které potěšilo většinu fanoušků, protože hry jsou blíže, než se očekávalo.

Pojďme hezky chronologicky. Jako první bychom se měli dočkat plošinovky Ratchet & Clank: Rift Apart, která by měla vyjít hned zkraje roku 2021, jelikož se s ní počítalo do launchovacího období nového PlayStationu.

V první polovině roku má vyjít taky báječně vypadající sci-fi pracující s principem časové smyčky s názvem Returnal, ale taky pokračování ikonické závodní série Gran Turismo 7. Ve druhé polovině pak přijde čas na Horizon Forbidden West. Jelikož playstationové exkluzivity obvykle nepostihují odklady, můžeme se těšit na brzký příchod dalších trailerů a bližších podrobností.

Start konzole provázejí hry Spider-Man: Miles Morales a remake Demon’s Souls, ale taky kolekce starších her zdarma pro předplatitele PlayStation Plus s názvem Collection, která je vyladěna pro chod na výkonnější konzoli.

 Na kterou z oznámených pecek se těšíte nejvíce?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!