Podívejte se na první obrázky z nového Call of Duty! Unikly ještě před velkým odhalením!

Vypadá to, že tenhle návrat bude velkolepý!
Call of Duty: World War II
Call of Duty: World War II
Activision

reklama

Oficiální potvrzení, že další díl Call of Duty bude ze druhé světové války, obletělo svět rychlostí blesku a opět nesmiřitelně rozdělilo příznivce stříleček. Jedni nadávají, že vývojáři z Sledghammer Games nabídnou další a další variaci na to stejné téma, jiní ale návrat do druhé světové války opěvují (ať už to zní v kombinaci s největším konfliktem moderních dějin jakkoliv) a na vydání se těší. Pokud patříte ke druhé skupině, máme pro vás první obrázky.

Pravda, zatím nemůžeme sloužit bůhvíjakým rozlišením, ale nemusí téct, stačí když kape. Obrázky pochází z oficiálních stránek hry a už stihly být nahrazeny nic neříkajícími scénami. Do internetu se ale stačily otisknout poměrně pevně, a proto se můžete podívat na první náznaky toho, jak bude nové Call of Duty: World War II vypadat.

Z dalších informací pak můžeme potvrdit, že hra bude vedle příběhu a klasického kompetitivního multiplayeru obsahovat také kooperaci, údajně s vlastním příběhem. Dále platí, že majitelé PlayStation 4 budou těžit z exkluzivního partnerství Sony s Activisionem a dostanou se k DLC dříve, nežli hráči na Xboxu. To všechno pak rámuje video od vývojářů, kteří prostřednictvím šéfa společnosti Michaely Condreyho potvrdili, že na hře už pracují dva a půl roku a jejich záměr – vrátit hru do minulosti – přišel dříve, než byl odhalený Battlefield 1.

Nezapomeňte, že už ve středu v 19 hodin našeho času dojde k očekávanému odhalení prostřednictvím live streamu!

 

reklama

reklama