Pokémon GO se snaží o letní návrat! Díky téhle skvělé novince by se to mohlo podařit!

Lze ještě obnovit zašlou slávu oblíbené hry?
Pokémon GO
Pokémon GO
Niantic

reklama

Může se zdát, že popularita Pokémon GO klesla takřka na dno, stále se ale najde dostatek hráčů, kteří investují čas do získávání nových příšerek, bitev o kontrolní body a samozřejmě líhnutí nových Pokémonů z vajíček. Pokud k nim patříte i vy, právě jste se dočkali jednoho z očekávaných rozšíření, které do hry přidává tzv. raidy.

Pokud hrajete hry, slovo „raid“ vám není cizí – jde o výpravu několika hráčů za zabitím legendárního monstra, které je opravdu velmi silné a boj vyžaduje nejen dostatek silných jednotek, ale také strategické uvažování. To všechno raidy v Pokémon GO nabízí a odměny budou podle všeho velmi sladké.

Raidy jsou rozděleny na pět úrovní s tím, že první je nejsnazší a pátá, logicky, nejtěžší. O poslední kategorii zatím panují pouze zvěsti, jisté však je, že se budete muset postavit legendárním Pokémonům s pětimístnou bojovou silou a možná ještě vyšší. Samotný boj pak bude vyžadovat zapojení velké spousty hráčů a jejich Pokémonů, spolu s nutností zakoupit si do takového boje vstupenku. To probíhá přes interní obchod a cena se liší kategorii od kategorie. Za tu první nicméně platit nemusíte, takže si boj můžete bez problémů vyzkoušet.

Co se týče odměn, hráči budou dostávat legendární candy, které můžete použít pro evoluci jakéhokoliv Pokémona. Tedy zejména těch vzácných, které se špatně chytají. K dispozici budou i vzácná hrozna, zvyšující šanci na chycení loveného pokémona a také tzv. Technical Machines pro rychlejší levelování.

Update už je k dispozici, takž stačí pouze počkat, až bude hezké počasí a prázdniny třeba znovu věnovat Pokémonům!

reklama

reklama