Pokémon GO slaví první narozeniny a přichystal hráčům dárek! Vrátíte se kvůli tomu do hry i vy?

Bude tohle stačit k obnovení mánie?
Pokémon GO
Pokémon GO
Niantic

reklama

Je tomu už rok, kdy na pole mobilních her vtrhnul Pokémon GO. Mánie se kolem téhle záležitosti rozpoutala velmi rychle, rozdělila svět na dva nesmiřitelné tábory a hlavně rozdmýchala novou vlnu zájmu o Pokémony.

Doba ale uhání stále kupředu, rozruch kolem Pokémon GO ustal a i přes vydávání nových mechanismů se ke hře vrací stále méně a méně lidí. Jedním z lákadel, proč byste měli hru po dlouhé době zapnout, jsou ale i chystané narozeninové oslavy, díky kterým můžete přijít ke vzácným pokémonům.

Ty budou lovit trenéři v Grantově parku v Chicagu, bez ohledu na to, kde se ale budete nacházet vy, můžete chytáním pokémonů přispět k tomu, aby všechny speciální vlastnosti nachytaných pokémonů z Chicaga měly delší dobu trvání. Zní to možná trochu zvláštně, ale na dálku budete moci pomoct jiným hráčům, kteří pro celou komunitu budou odemykat jednotlivé vlastnosti.

Nejzřetelnějšími vylepšními bude snížení vzdálenosti pro vylíhnutí vajíček, ke slovu ale jistě přijde i celá řada dalších záležitostí. V Evropě navíc proběhnou i akce nazvané Safari Zone, které by měly odemknout lokaci, v níž budou do té doby nedostupní pokémoni z jiných koutů světa. Pokud tedy prahnete po příšerkách, které lze chytit například jen v Asii, budete mít zkraje srpna šanci.

reklama

reklama