POTVRZENO! Další Call of Duty bude konečně z historie! Podíváme se do Vietnamu?

Call of Duty
Call of Duty
Activision

reklama

Už před nějakou dobou se vcelku nahlas spekulovalo nad tím, že další díl Call of Duty, který pro tento rok vyvíjí lidé ze studia Sledgehammer Games, bude zasazen do historie. Hráči jsou už přesyceni moderním konfliktem a i přes řemeslně dobře odvedenou práci na dosud posledním Infinite Warfare chtějí radikální změnu. Že letos skutečně přijde, oficiálně ujišťují vydavatelé z Activisionu.

Během zveřejňování finančních výsledků totiž uvedli, že se letos opravdu série obrátí ke svým kořenům, které jsou zapuštěny ve druhé světové válce. Neznamená to však, že právě tuto látku bude chtít nové Call of Duty pokrýt, zvlášť, když se o to samé bude pravděpodobně pokoušet další Battlefield.

Do hry tak opět přichází možnost, že oním konfliktem bude Vietnam a my doufám – i pro dobro hráčů – aby se Sledgehammer Games nepouštěli do žádných experimentů. Žádné alternativní příběhové linie, žádné návraty v čase… Zkrátka jen čistokrevná a náležitě přímočará střílečka s perfektní atmosférou a kulisami konfliktu, který už dlouho nikdo nezpracoval.

Díky!

reklama

reklama