Predátor se vrací v nové hře. První gameplay ukazuje, jak budete lovit elitní žoldáky

Jeho chrup září bělostí, ale poznat ho zblízka vážně nechcete.
Predator: Hunting Grounds
Predator: Hunting Grounds
Illfonic

reklama

Pokud patříte mezi fanoušky Predátora, pak jste jistě zaznamenali, že se blíží hra, která bude mít tohohle sympatického sběratele lebek v hlavní roli. Jmenuje se Predator: Hunging Grounds a jde o asymetrickou FPS multiplayerovku, která vyjde exkluzivně na PlayStation 4.

Vývojářské studio Illfonic v rámci Gamesconu konečně vypustilo krátkou ukázku z hraní, která sází na osvědčené propriety. Vidíme přilet čtyř elitních žoldáků do džungle, plížící pasáž v boji s lidskými AI protivníky a pak krvavé setkání s hi-tech lovcem z kosmu.

Predator: Hunting Grounds
Autor: Illfonic Predator: Hunting Grounds

Užijeme si všechny nezbytné prvky hratelnosti a v krátkých prostřizích taky nahlédneme, jaké asi bude hraní za Predátora, včetně typické barevné termovize, zapínání neviditelnosti při rychlém přesunu ve větvích nebo laserového naváděcího terčíku.

Grafika a technické zpracování se zatím ani zdaleka nevyrovnají dnešním špičkovým AAA titulům, ale to snad od menšího projektu nikdo nečekal. Koncept je každopádně hodně zajímavý a mohl by posunout dál principy známé například z her jako Friday the 13th: The Game.

Hra zatím nemá přesné vydání, ale předpokládat se dá první polovina příštího roku.

Těšíte se?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!